Březen 2007

Úsměv

31. března 2007 v 20:42 | Georgína |  Georg

Rány se časem zahojí 3(Nicky a Georg)

31. března 2007 v 20:22 | Georgína |  Rány se časem zahojí
(Rozhovor Nicky a Gee)
Ale vím že RÁNY SE MOŽNÁ ČASEM ZAHOJÍ
Je rán a já se probouzím v novém bytě..Dnes musím zavolat Nicky a domluvit se s ní kdy by se mohla se mnou sejítAbych zjistil co se dělo doopravdy..Zvoní mi telefon!Kdopak mi může takhle brzy ráno volat.Zvednu telefon a ozve se Nicky.
,,Ahoj Georgu slyšela jsem co se ti stalo.Možná vím jak to bylo doopravdy.Kelly mě požádala,abych ti to řekla to co se dělo před tím.A během oslavy."
Se vším souhlasím a domluvím si s Nicky schůzku,aby mi to mohla všechno říct.Jsem napnut jak to dopadne a co mi řekne.Nevím jestli tomu ,ale mám věřit.
Druhý den máme spicha s Nicky v baru kde pracuje Kelly.Teď má dovolenou a není tam.Čekám tam na Nicky.Za chvíli už přichází a jdeme si sednout úpně do rohu,aby náhodou někdo neodposlouchával náš rozhovor..Je to velice osobní.
,, Kelly mě požádala jestli bych ti to nechtěla říct.Já jsem souhlasila a hned ti zavolala co odešla ode mě domů.Je zoufalá a sama.Pořád brečí a teď je na chatce u lesa.No tak pojďme k tomu příběhu."
,,Večer jste měli jít na oslavu k Billovi.Byla sama doma a čekala na tebe až příjdeš.Tak se šla obléknou a upravit.Potom co jsi přišel jste se vypravili a šli.Zazvonili jste a otevřel vám Bill.Šli jste dál a posali se na gauč.Bill se nějak vytratil a zamknul se u něj v pokoji."
,,Jak to víš ona tam byla někde nebo co?"
,,Nepřerušuj!"
,,Ptala se Toma kde je Bill,protože jste chtěli jít domů.Byl zamknut v pokoji. .Kelly klepala ale nikdo se neeozíval.tak zaklepala znovu a vzala za kliku.tak seděl na posteli Billa chtěl po ní ,aby šla za ním..Kelly chtěla utíct,ale on hbitě stoupnul a šel rychlým krokem k ní. Chytil ji kolem pasu a začal ji líbat.Zatáhl ji do pokoj a zavřel dveže,yba se to náhodou někdo nadozvěděl..Kelly se odtrhla a vlepila mu jednu.On se nedal a zatáhl jí do postele..Začal se vyslíkat až tam stál v trenkách..Kelly si připadala jak na nějaké striptérské show.Začal jí ošahávat.Sundal jí šaty a povalil jí na postel.Kelly si vzala šaty do ruky a chtěla utíct.Ale nešlo to. Bill jí chyti!Vytrhl jí z ruky šaty a hodil je na zem.Chtěl se s ní vyspat.Jenomže...oh promiň Georgu máš něco k pítí vyschlo mi v krku.Tak budu pokračovat.Možná to nevíš,ale nepřerušuj mě prosím."
,,Bill začal Kelly znovu líbat.Kelly se bránila.Chtěl jí vyslíknou spodní prádlo,ale Kelly ho kousla do ruky.Bill zapištěl..Vytáhnul si z šuplíku kondom a chtěl,aby mu ho natáhla.Nebyl ještě náhý.,,Ale Bille já nemůžu."Řekla mu Kelly.,,Proč?Brání ti v tom Georg viď Puso.Ne!"Odsekla mu Kelly.,,Jsem těhotná.Co!? Ty jsi těhotná a s kým?Jo čekám dítě s Georgem! "Nebere na vědomí že čeká dítě a začne jí opět líbat.Nevěří Kelly a chce ji dostal za každou cenu do postele.V tom tam vrazíš tyTo bylo jediný štěstí..Ještě že jsi tam přišel jinak by se Kelly stala objetí Billa.Byl trochu křouplej.No jo byl před tím v hospodě a pořádně se vožral.Proto tak vyváděl.Jinak by se nechtěl s Kelly vyspat.No a to je Konec!"
,,Ach tak to se mi ulevilo.Já myslel,že to chtěla ona.A fakticky je těhotná?Jo čeká s tebou dítě.Je ve čtvrtém měsíci.Doufám,že se k ní vrátíš?.No budu muset když za pět měsíců budu tatínek.A nevíš co to bude? Vím,ale to ti nesmím říct zakázala mi to!Jakto tak tebe vyšle sem abys mi to řekla a tohle mi bude tajit.Počkej si. Brzy se usmíříte a ona ti to ráda řekne".
,, Proč jí říkal Puso?´Jo tak to já nevím.Já vím jen ,že to nesnáší,ale Bill to zapoměl a řekl jí tak.Jedině dobře.Jinak to mohlo dopadnout hůř.Musím jí najít a omluvit se jí.Snad bude doma.Tak tím bych si nebyla jistá,byla docela na dně.Takže bude na chatce.Nesmí si nic udělat.Jinak to bude moje vina.Myslím si že se jí nic nestane.Je rozumná.No tak to doufám.A ty rány co jsme si natropily se určitě zahojí.Láska někdy léčí.

Všechno nejlepší Georgu!

31. března 2007 v 17:18 | Georgína |  Info-Georg
Tak dneska 31.3 má Georg narozky takže mu s kámoškama přejeme hodně štěstí lásky atd.

Rozhovor s Georgem

31. března 2007 v 17:02 | Georgína |  Články a rozhovory
Georg zcela osobně: V Bravo interview ukázal basista z Tokio Hotel svou mírnou stránku…
On je ten klidný muž v pozadí! Ten, který si vždy udrží jasnou hlavu. Georg, basista z Tokio Hotel (31. března mu bude 20 let ), není jen ten nejstarší ze skupiny, on je také zdaleka ten nejcoolovější. Ale je tento basista opravdu tak ležérní, jak působí? Bravo to chtělo vědět a přistihlo Georga telefonicky při tajné live-zkoušce skupiny, kde se přímo spolu s Billem (17), Tomem (17) a Gustavem (18) připravoval na německé tour….
BRAVO: Jsi nejstarší z Tokio Hotel. Jsi také ten nejrozumnější?
 • Georg: Ten nejrozumnější je z nás vlastně Gustav. Já jsem sice přímo po tom, ale také dělám ještě poměrně dost blbostí.
BRAVO: Dáváš pozor na ostatní?
 • Georg: Ne, to vůbec ne. Je mi naprosto cizí, hrát si na tatínka skupiny a ostatním poroučet. Nikdy bych jim neřekl: Nech to radši být. Musí se učit ze svých chyb.
BRAVO: Připadají ti ostatní někdy dětinští?
 • Goerg: Nikdy! Jsme už 7 let každý den spolu a jsme naprosto na stejné vlnové délce. Buďto jsou oni předčasně vyzrálí, nebo jsem já zaostalý (smích). Pravděpodobně jsme se prostě potkali ve středu.
BRAVO: Působíš velice coolácky- jak by jsi sám sebe popsal?
 • Georg: Jsem dost pěknej kocour(smích)! Ne, popravdě: Jsem vlastně dost nesmělý. Ale rád chodím pařit a mám rád srandu. A přirozeně je pro mě hudba tím nejlepším.
BRAVO: U fotoshotingů to s obličeji tak nemáš - umíš být vlastně taky opravdu veselý?
 • Georg: No jasně, ale neumím to přímo na povel. Umím se smát jen tehdy, když jsem skutečně veselý.
BRAVO: Nad čím se umíš zasmát?
 • Georg: Nejsem tak na komedie, ale spíš na všední komičnosti. Nejvíc se musím vždy smát nad sebou samým, když jsem extrémně nešikovný. Jakmile je nějaká louže v blízkosti dvou metrů- v každém případě se do ni strefím. To mám vrozený. Tom, Bill a Gustav se na mně vždycky můžou nasmát.
BRAVO: Co je tvoje největší síla?
 • Georg: To, že jsem velice klidný. Umím vždy zůstat klidný a nad vším ještě jednou v klidu přemýšlet. Moje další silná stránka: přesnost (kácí se smíchy).
BRAVO: To teď bylo ironicky…
 • Georg: Ovšemže. Pokouším se na tom zapracovat a už to je trochu lepší. Ale jednoduše prostě nemůžu ráno vstát z postele. Jsem z nás jediný, který dostal tři budíky, protože jinak jednoduše nevstanu. Přijdu k telefonu a řeknu: "Jsem vzhůru" a pak zase hned usnu. Nemám tušení, proč to tak je (Moe pozn.: toe taká nemoc, milej Georgu….. taky jí trpím… Říká se jí chronická lenost :D) Vlastně nemůžu snést, když jsou ostatní lidé nepřesní.
BRAVO: Jaké je pro tebe to, že Tom a Bill stojí často v popředí skupiny?
 • Georg: Myslím si, že je to tak naprosto v pořádku. Každá skupina má frontmana a to je u nás teď Bill. On dělá opravu nadlidskou práci. Já jsem radši v pozadí skupiny a mám při tom hrozně moc zábavy. Jsem rád, že jako skupina takové skvělé chvíle máme.
BRAVO: S kým ze skupiny si rozumíš nejlíp?
 • Georg: My všichni si sdělujeme všechno navzájem. Není nikdo, komu bych nemohl svěřit tajemství. Ostatní kluci jsou mí extrémně dobří přátelé a jsou mi velice blízko.
BRAVO: Existuje pro tebe život s jiné strany, než s Tokio Hotel?
 • Georg: V každým případě. Pro mě je hodně důležité, mít také ještě přátele, kteří nemají v bandu co dělat. Vždycky mám své staré přátele z Magdeburgu, se kterými často něco podnikám a mám hodně kontakt, i když jsem na cestách. Oni jsou pro mě velice důležití.
BRAVO: Co bys dnes dělal, kdyby skupina Tokio Hotel nebyla?
 • Georg: Měl bych po oborové zkoušce a ještě bych dělal svou maturitu. A pak bych zkoušel něco studovat. Dřív jsem chtěl být vždycky zubař- ale to si teď už neumím představit. O co se součastně extrémně zajímám, je psychologie. Pro to bych se mohl nadchnout.
BRAVO: Co je pro tebe v životě důležité?
 • Georg: Na prvním místě je moje rodina, potom skupina a pak moji přátelé. Moje domácí zvířata jsou pro mě také důležitá. Mám psa a jednu kočku. Jelikož jsem jedináček, tak jsou pro mě takřka jako mí sourozenci.
BRAVO: Jsi romantik?
 • Georg: Když přistoupím na nějaké děvče, tak to už jsem extrémně romantický. Mám rád večeři při svíčkách. Mám rád překvapení. Vždy mě něco napadne.
BRAVO: Kdy jsi byl naposledy zamilovaný?
 • Georg: To už bylo hrozně dávno. Když o tom tak přemýšlím: Doopravdy jsem asi ještě nebyl nikdy zamilovaný. Když bych byl opravdu zamilovaný, byl bych s ní přeci dohromady. Přirozeně jsem se už zabouchnul, když sem shledal sladkou dívku.
BRAVO: Přál by sis přítelkyni?
 • Georg: Momentálně si to dokážu dost těžko představit. Ale myslím si, že příchod opravdu velké lásky, by mohl už přijít. Nejsem na hledání. Přičemž se přece říká: Kdo nehledá, ten najde nejrychleji…
BRAVO: Jaké dívky se ti líbí?
 • Georg: Nemám stanovený typ. Měla by být jednoduše otevřený, milý člověk, se kterým může být hodně srandy.
BRAVO: Co je tvé největší přání do budoucnosti?
 • Georg: Jsme teď přímo v uprostřed naší přípravy na turné. Přeji si, aby šlo na pódiu všechno neporušeně, žádné nemoci a my tak mohli našim fanouškům nabídnout skvělé turné.
Echo 2007

30. března 2007 v 20:33 | Georgína |  Veřejné akce,TV,ceny
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

WMA 2006

30. března 2007 v 20:32 | Georgína |  Veřejné akce,TV,ceny
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Kamarádi nebo více???? 10

30. března 2007 v 17:49 | Georgína |  Kamarádi nebo více-Láska bez hranic
Na Georgovu otázku jsem neodpověděla.Hned jsem ho objala a začala se s ním líbat.To líbání s ním je tak krásné a vášnivé.Prostě krásná věc.Úžasný zážitek.Macík mi začal rukou zajíždět pod triko a pokoušel se rozepnout podprsenku.Já mu hned vše oplácím,ale já na nic nečekám a jdu rovnou na věc.Přilepím se na něj a šibalsky mu sundám triko.On na nic nečeká a rozepne mi pásek a hned na to příklopec.¨,,Macíku ty jsi ,ale divoch.Jdeš na to nějak moc rychle!"řeknu mu a koukám na něj.Pozoruji ho a nic.Neodpovídá a věnuje se tomu, aby mi sundal co nejrychleji kalhoty.Já se s tím nějak nepářua stáhnu mu je hned.No ony mu ani nějak moc nedržely.Moje triko mu začne překážet a tam mi ho sundá.Povalí mě na postel a začne mi rukou zajíždět pod kalhoty a potom i pod kalhotky.Jak se na mě přilepuje začínm cítit jeho vzrušení.Dlouho to netrvá a už mi sundává kalhoty.,,kelly líbí sr ti to??ůptá se mě.,,Ano moc!"řeknu tiše.Cítím jak je vzrušený a tam na nic nečekám a stáhnu mui boxerky.No a aby tam nebyl sám nahý tak hned jeho boxerky následují moje kalhotky.Leží na mě a líb mě na krčku a na taky na prsou.Nějak se začne vrtět.,,Co je Gee??"řeknu mu.On mi neodpoví a natahujë se pro kalhoty co má ptrasklý na zemi.Vytáhne z nich kondom a dává ho na stolek.,,Georgu já se bojím ještě jsem nikdy s nikým to!"řeknu mu chvějivým hlasem.
Ten mi dá na ústa dva prsty a začne mě líbat.Podá mi kondom,abych mu ho nasadila.Já ho položím na stolek vedle postele.Začnu ho něžně hladit a líbat na břiše.Pomaloučku se posouvám níž a níž.Nedá mi to a vezmu něžně jeho kámoše do pusy a vykouřím mu ho.Po krátké chvli dosáhne vrcholu.Odtrhne mě od sebe a začne mě líbat.Hladí mě na břiše a masíruje mi prsa a zajíždí mi až dolů.Je to vzrušující.Trochu to lechtá když mě líbá kde se mu zachce.
Natáhne ruku pro kondom a podá mi ho.Já ho rozbalím a ...!Macík nechce čekat a nejradši by na to šel bez kondomu.Nasadím mu kondom a potom už začíná..,,Au"řeknu tiše,kdž Gee do mě vnikne.Vzdycháme a moc si to užíváme.Tohle je ten nej sex.A jak jsem seho bála.Po chvíli dosáhne vyvrcholení.Jenomže mu to nedá a chce znovu.Rozjíždíme druhé kolo.Macík je tak bezva.
,,Kelly líbilo se ti to?"zašeptá když už napolo spí.
,,Jo bylo to tak pěkné to si musíme zopáknout!"jak řeknu zopáknout začne mě líbat.
Potom se ještě dlouho líbáme.Až usneme v objetí.Jsme tak zmordovaní z toho našeho divočení.Ležíme přitulení k sobě jak malé děti.Jsme zamuchlaní do peřin,oblečení,polštářů atd.Krásně se ná snilo a i spalo.Tak takhle jsem si to představovala.


Super animačka Billa

30. března 2007 v 17:02 | Georgína |  Animky

Rány se časem zahojí 2 (Georg)

29. března 2007 v 20:02 | Georgína |  Rány se časem zahojí
(Z pohledu Geogra)
Obléknu si šaty a rychle běžím dolů,ale tam už nikdo neni.Rozeběhnu se rychle a běžím do našeho domu!
Ach tak to jsem si o ní teda nemyslel.Se tam klidně válí s Billem.Takový podraz a ještě s mím nejlepším kamarádem-BILLEM!!!!!!!!!!!!To jí nikdy nemohu odpustit taková to byla pro mě rána,když jsem ji tam viděl.Leží si tam klidně jen ve spodním prádle a líbá se s Billem.
Já nevím co mám dělat,jsem tu tak sám.Kelly mi chybí.Za Billem nemohu,Tom je jeho brácha a Gustav ten si někde užívá.jenom já tupec vždycky si to musím sežrat i se dnem.Jsem smutný.Strašně smutný.Bez Kelly to nemá smysl.Ale to co mi provedla se nedá jen tak odpustit.I když se říká,že láska zahojí všechny šrámy ,tady to bohužel neplatí.
Večer se procházím po lese.Snad tu přijdu na jiný myšlenky.Na chatě je nejlípJe tu čitý vzduch a klid..Potřeboval jsem vypadnout z toho bytu.Nevyhovuje mi to tam.Pořád tam vidím Kelly.Nedalo se to tam vydržet.Samota mi nevyhovuje,ale já to nějak zvládnu.Procházka lesem mi dá do hlavy snad jiné myšlenky než Kelly.Panebože já jsem takový tele proč pořád na mi musím myslet prostě jednou mě podvedla a to se neodpouští.Tedy možná až po vysvětlení. Pořád mám v hlavě jak si někde užívá v posteli s Billem. Nebo sedí doma a přemýšly co udělala za hloupost.. Tak tady na tý chatce jsme se seznámily.Ten den si budu pořád pamatovat..Ráda sem chodívala.Tak a dost musím přeci přestat na ni myslet jsou na světě i jiné holky..Jsou ,ale Kelly je jenom jedna a na tu se mi bude těžce zapomínat.
Nicky ta její nejlepší kámoška možná bude vědět víc.Skusím jí zavolata zeptat se jí jestli něco netuší..Jdu do chaty.Je už pozdě tak si lehnu do postele.Nechci nic jeno mklid a spát a spát.
Dneska jedu domů.Vůbec se mi nechce.Když vcházím nikde nikd.Kelly tu neni.Jsem tu zase sám v prázdnu.Na stole leží dopis!
Milý Georgu já za to nemůžu co se stalo to je vina Billa ten to chtěl.Pocho je to pro mě těžké.Tady ti to vysvětlovat nebude ty víš kde mě najdeš.Já s ním nic neměla to on chtěl jenom sex.Byl opilý.Stáhl mi šaty a začal mě líbat.Bránila jsem se.Ale pořád se na mě sápel byl neodbytný.Doufám,že mi věříš.Ahoj tvoje Kelly.
Ach jo tak já nevím mám jí věřit nebo ne..Bude to tu takový neveselý a prázdný bez Kelly..Kelly já tě pořád miluji.Ale proč to říkám vždyť tu není..Nikdo mi nepomůže moje duše je na dně..Musím si sehnat nějaké jiné bydlení tady nemůžu zůstat..Doufám,že ještě budu moci Kelly říct jak jsem ji miloval..Bude se mi po ní stískat a po tomhle bytě taky.Zažili jsme tu spoustu nádherných věcí.A teď jen tma prázdné kouty a ticho.To mně vadí.Ale vím že RÁNY SE MOŽNÁ ČASEM ZAHOJÍ.

Kamarádi nebo více???? 9

29. března 2007 v 19:16 | Georgína |  Kamarádi nebo více-Láska bez hranic
Dnes má konečně už přijet Georg.Moc se na něj těším.No jo zvědavé báby nesmějí nikde chybět.Sedím doma a čekám.Zazvoní zvonek.Rychle se hrnu ke dveřím,abych přivítala Georga.
,,Ahoj Lásko já jsem se nemohla dočkat!"
,,Já taky jsem rád,že jsem u tebe."
,,Zůstaneš tu na ty tři týdny?Já bych se tu sama nudila!"
,Jo zůstanu! Já tě tu nenechám samotnou ,,Beruško"."
,,Dík tak pojď dál."
Jen co jsme vešli do kuchyně objali jsme se a začali se líbat.Ten to ale umí rozjet,říkám si v duchu.Ta je ale divoká kde bere tu odvahu?Myslí si v duchu Georg.
Jdeme připravit postele.Převlíkneme je a Macík si vybalí věci.Vše už je připraveno.
,,Kelly?"
,,No co se děje?"
,,No,já se tě chci zeptat.."
,,Na co!"přeruším ho.
,,Vyspíš se se mnou?"

Georgs Ständer

28. března 2007 v 17:51 | Georgína |  Videa
Jo v překladu ten název je Georgův stojan

Rozhovor a Gustavem

27. března 2007 v 19:33 | Georgína |  Články a rozhovory
Jsem opravdu stydlivý

V rozhovorech s Tokio Hotel se bubeník Gustav drží většinu času někde bokem. Proto o tomhle 18-ti letým klukovi toho moc nevíme. Bravo to pro vás změní. Zeptali jsme se ho na všechno kolem "483" turné!

Bravo: Jak se máš a co děláš?

Gustav: Mám se super! Ale mám na rukou puchýře. Cvičíme tak pilně na turné. Ale hodně se těším až budu znovu na cestách. Bude to tak cool!

Bravo: Buď upřímný - jaký jsi typ?

Gustav: Radějii o sobě nemluvím. Ostatní to zvládnou lépe.

Bravo: Změnila tě sláva?

Gustav: Moji rodiče už mě nějakou dobu znají (směje se) - říkají, že jsem se nezměnil vůbec.

Bravo: Je pro tebe důležité zůstat k sám sebou?

Gustav: Ano. Je pro mě velice důležité zůstat sám sebou! Byla by to hloupost, kdybych chtěl na našem koncertě žluté kytky a kdyby tam byly červené, že bychom celou show zrušili! Tomu nerozumím.

Bravo: Hvězdy vždycky mají někoho, kdo za ně všechno obstará. Máš taky někoho?

Gustav: Radějii si dělám věci sám. Tak jsem i pod kontrolou! Nikdo se kolem mě nemusí plazit!

Bravo: Dokonce máš i hodně fanynek, které ti leží u nohou. Jak se s tím vyrovnáváš?

Gustav: Jsem s našimi fanoušky velice spokojený! Ale jít s jednou a potom druhou není to co bych chtěl. To jsem nikdy neudělal.

Bravo: Bill se už dva roky nepolíbil, kdy to bylo naposled u tebe?

Gustav (přemýšlí): Boah, to už opravdu nevím!

Bravo: V srpnu 2005 jsi měl na krátkou dobu přítelkyni...

Gustav: Ano! Někdy v té době. Taky bych chtěl vědět jestli líbám dobře? Nemám ponětí. Musí se to cvičit (směje se)!

Bravo: Flirtuješ?

Gustav: Na jednu stranu jsem velmi stydlivý, ale na druhou stranu bych velmi rád měl přítelkyni. Ale v tuhle chvíli je hudba na prvním místě. Ale když potkám tu správnou osobu, tak pro ni v mém srdci bude taky místo!

Bravo: Oproti ostatním členům skupiny, ty jsi při rozhovorech zamlklý...

Gustav: Jsem rád v pozadí. Ale když mám na něco názor, tak ho řeknu.

Bravo: Čím jsi jiný oproti ostatním klukům z Tokio Hotel?

Gustav: Všichni ostatní mají dlouhé vlasy. Co dalšího nás odlišuje? Ostatní jsou vyšší a hrozně dlouho spí.

Bravo: Kdy ráno vstáváš?

Gustav: Někdy jsem vzhůru už v půl sedmé ráno. Řeknu si, že půjdu spát znovu. Když spím do půl desáté, tak jsem na sebe naštvaný. Zkrátím si tím spaním celý den. Ostatní na druhou stranu rádi spí do pozdního odpoledne!

Bravo: Co nesneseš?

Gustav: Když si mě někdo všímá. A nesnáším smrt a to mi ještě ani není 63 let (směje se)!

Bravo: A co máš rád?

Gustav: Mám rád první chvíle na našich koncertech, během těch pár sekund zjistíte kolik energie naši fanoušci mají!

Kamarádi nebo více???? 8

26. března 2007 v 18:15 | Georgína |  Kamarádi nebo více-Láska bez hranic
Je poslední den školy a já se nemůžu dočkat až naši vypadnou.O víkendu máme pouť a potom už je volno.Nesnáším když se mně vždycky všichni vyptávaj jak se daří kde jsem byla co škola atd..
Máme po pouti a rodinka se balí. Zítra odjíždí.Já mám šílenou radost,protože přijede Georg a bude prča.Po odjezdu rodičů a sestry mi příjde esemeska.
Ahoj miláčku! Zítra asi už dorazím, dneska jsme byli naposledy zkoušet.Moc se na tebe těším.Doufám,že tam nebudou ty otravné drbařské baby.
Hned mu musím odepsat:
Čau Macíku já se taky na tebe mocinky moc těším a babky tu oxidujou pořád.Ale nechodí k nám,protože na starost zahradu jsem dostala já.
To bude pařba musím uklidit,upravit se,nakoupit dobré jídlo a připravit postel. Nebudeme spát odděleně,budeme spát v manželské posteli.Převleči ji jenom a nikdo nic nepozná.Nastává den D!!!!!!!!!!!!!!

Kamarádi nebo více???? 7

26. března 2007 v 17:56 | Georgína |  Kamarádi nebo více-Láska bez hranic
Druhý den zase do pruda školy.Naštěstí poslední týden a máme dva měsíce padla.Já se letos na prázky těším,protože naši pojedou na dovču na tři týdny.A potom jedou ještě někam do lázní a ségra k babičce.Budu mít volnej barák.To bude bomba.Zvoní mi telefon.
,,Ahojík Kelly jak se jelo?"
,,No docela to ušlo!"
,,Mám pro tebe skvělou zprávu."
,,A jakou tak povídej jsem napnutej jak gumička!"
,,Abys mi nepraskl tím napnutím."
,,Tak neokecávej to a mluv!"
,,Tak rodiče odjíždí hned po pouti na dovču do Chorvatska na tři týdny.Potom jedou asi za tejden do lázní na dva tejdny a sestra bude u babičky."
,,Jééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Ozve se z telefonu.No jo Georg je strašně šťastnej,že bude moct přijet.
,,Tak to je supo jáááááááááá se táááááááááááááááák těšíííííííííííííííííííííím až tě zase uuuuuuuuuuuuuvidíííííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Ten byl tak veselej,že zavěsil a ani se se mnou nerozloučil.Za chvilinku mi příjde esemeska.
Ahojčo Kellčo promiň,že jsem zavěsil.Měl jsem obrovskou radost.Jdu to oslavit s klukama.Hned jak budu moct přijedu.

Splněný sen 8

26. března 2007 v 17:38 | Georgína |  Splněný sen
Kolem desáté se pro nás kluci stavili. Odvezli nás do luxusní restaurace a naobědvali jsme se. Po obědě nás vzali do kina a večer zase do klubu.
Šla jsem s Billem tancovat a při tom jsme si povídali.
,,Nicky, máš kluka?"
,,Ne nemám. Proč se ptáš?"
,,A nechtěla by jsi chodit se mnou?"
,,Vždyť se známe jen pár dní."
,,Já vím, ale mě je s tebou dobře."
,,Tak dobře. Zkusíme to." Začneme se s Billem líbat a tancujeme při tom ploužáka.
,,Billééééééé!" zařve někdo a odtrhne mě od něj. Nějaká holka mu strká pod nos plakát a tužku. Bill se jí podepíše a jde ke mě. Odvede mě k baru a objednáme si něco k pití.
,,Zítra jedeme na dva dny do Gustavovi chaty. Jela by jsi taky? My potom budeme muset odjet do Hamburku, takže by jsme se dlouho neviděli. Pojedete?"
,,Jasně, že pojedeme."
,,Tak dobře. Stavíme se v 11 hodin," řekne mi a zase mě začne líbat. ,,A promiň za to předtím."
,,To je v pohodě," uklidním ho.
Pozdě v noci nás kluci odvezou domů a my jdeme spát.
Nicky

Splněný sen 7

26. března 2007 v 17:37 | Georgína |  Splněný sen
,,Tak co? Co jste dělali s Georgem?" ptám se Kelly.
,,No...skoro všechno."
,,To je co?"
,,Sex a tak. A co ty?"
,,Taky. Bill byl úplně skvělej. Užila sis to?"
,,Jasně a moc."
Došli jsme domů. Paní u které bydlíme, ani neprotestovala, že jsme se vrátili až teď. Převlékli jsme se a zase jsme vyrazili ven. Potřebujeme sehnat ještě lístky na tu mega show v Berlíně. Koupíme lístky a vracíme se. Celí zbytek dne se nic zajímavího neděje. Až večer.
,,Holky, jsou tu nějací kluci," volá nás paní u které bydlíme.
,,Ahoj," pozdraví nás Bill a Georg, hned co přijdeme ke dveřím.
,,Ahoj," pozdraví Kelly Georga a on ji obejme.
,,Ahoj," pozdravím Billa a on mě začne líbat.
,,Jdeme do klubu. Jdete s námi?" navrhne Bill.
,,Jasně, že jo," souhlasíme. Jdeme s klukama do klubu, kde už čekají Tom, Gustav a Patty. Přivítáme se a bavíme se. Zase jako včera. Líbáme se, tancujeme a podobně.
Pozdě v noci nás kluci doprovodili domů. Než jsme se rozloučili, domluvili jsme se, že se pro nás kluci zítra staví a půjdeme na oběd.
Nicky