Srpen 2007

Gelsenkirchen

31. srpna 2007 v 19:54 | Georgína |  Koncerty
new05.jpg picture by Ewellyn3

Podpisy Twins

31. srpna 2007 v 19:51 | Georgína |  Bill & Tom

Hustý rozvrhy

31. srpna 2007 v 19:47 | Georgína |  Věci s th
Click auf celý článek :)

Co si kluci myslí o Fanynkách Tokio Hotel?!

31. srpna 2007 v 19:44 | Georgína |  Články a rozhovory
Včera vyšlo nový Bravo girl :)) a tam píše vždy a radí Martin (17) je hrozně sympatickej a má to v hlavě opravdu srovnané :)))
Martin (17) mluví:
Pro začátek jedna malá historka, která nemá na první pohled s otázkou nahoře nic společného: minulé léto jsem vyzkoušel bungee jumping a vrhnul jsem se s křikem z výšky padesáti metrů z jeřábu. Proč jsem to udělal? Kvůli holce! Chtěl jsem, aby ke mně jedna holka z ulice vzhlížela a aby v tom okamžiku zapomněla na všechno kolem.
Co chci touhle "stórkou" říct? Kluci chtějí vždycky stoprocentní pozornost holky, kterou milují. Nechtějí být na druhém místě za školou, domácím mazlíčkem, rodinou nebo sportem. A už vůbec nechceme hrát druhé housle za někým, jako jsou Tokio Hotel. Boj mezi Billem (nebo třeba Tomem) a námi "normálními" je prostě hrozně nefér. Už jenom proto, že tyhle "hvězdy" vidíte jenom na jevišti, ale ne v situacích, kdy jsou naštvaní nebo jim není zrovna nejlíp!
Nás si proti tomu užíváte i v našich slabých chvilkách: když máme problémy doma, hádky s rodinkou, depky a stresy z toho, co se nám to zase proboha objevilo přes noc na obličeji, průšvihy, když neběží ve škole všechno hladce nebo prostě někdy, když vůbec nevíme, jak dál! Vždycky jste u toho. A to je šíleně nefér a partičky jako Tokio Hotel jsou proti nám v obrovský výhodě. To musíte uznat! Předpokládám, že po ránu taky všechny nevypadáte jako krásky z Pussycat Dolls!
Na druhou stranu jsou třeba pro mě tisíckrát lepší Tokio Hotel než nějakej přeslazenej boyband typu Backstreet Boys, jehož členové se ve videoklipech ke svým cajdákům drží střídavě za srdce a za rozkrok a kvílí něco o pravé lásce a nejkrásnějších očích na světě!
S holkou, která poslouchá Tokio Hotel (a je alespoň trochu normální v tom smyslu, že dokáže vnímat rozdíl mezi slavnou hvězdou a opravdovým klukem), může láska určitě dobře fungovat. Kromě toho si vážím lidí, kteří se dokáží pro něco rozhodnout. Když holka na otázku: "Co posloucháš?" odpoví, že Tokio Hotel, je to pro mě stokrát lepší než nejhorší odpověď ze všech: "Já poslouchám všechno, co je právě v hitparádách, nebo v rádiu." Něco vás přece sakra musí bavit víc a něco míň! Chce to prostě vlastní názor!
I když jsi velká fanynka některé z těhle klučičích kapel, nesmíš nám dávat pocit, že Bill a spol. jsou něco víc než my. Protože pořád ještě jsme to MY, kteří jsme tady pro vás, když je vám taky někdy nic moc a snažíme se vám pomoct. MY! Ne kluci z Tokio Hotel. To by pro nás "normální" kluky mělo být hodně velké plus, ne?
Nakonec ještě dovršení příběhu, který jsem začal vyprávět a který neměl zdánlivě nic společného s otázkou: z té holky a ze mě se tehdy vůbec nestal zamilovaný páreček. Prostě mě nechtěla, i když jsem překonal sám sebe! Tehdy mě to hodně bolelo, mrzelo i naštvalo, ale co! Třeba bysme se k sobě vůbec nehodili. I tak jsem tehdy dokázal alespoň na maličkou chvíli získat její plnou pozornost a možná i obdiv. Můj život visel na moment na gumovém vlásku. A ten pocit stál fakt za to!
Váš Martin
Názory čtyř kluků z ulice:
Tomáš (16): "Nemám nic proti tomu, když se holkám jejich muzika líbí. Ale když si myslí, že u těch kluků mají šanci, to se mi zdá teda neuvěřitelně naivní."
Max (17): "Dokud mě moje holka netahá s sebou na "divoké" koncerty, kde bych měl poslouchat skřek takovejch klučičích kapelek, tak je to úplně v pohodě."
Honza (16): "Sorry, ale mně se třeba právě Tokio Hotel zdají úplně příšerný. Bill vypadá jako hnusná holka. Jak se vůbec někdo takový může tolika holkám líbit?"
Petr (18): "Fanynky Tokio Hotel mají podle mě zvrhlej vkus. Možná je to jejich věkem. Měly by poslouchat fakt radši něco jiného a kvalitnějšího. Mě by to teda dost odradilo!"

Like Hit!: Nerad zraňuju děvčata

31. srpna 2007 v 19:40 | georgína |  Články a rozhovory
Stěží měli šanci vychutnat si úspěch z druhého alba, než vystartovali s jejich prvním anglickým albem, jehož datum vydaní bylo přesunuto až na 4. červen. Tentokrát je to jisté, miří do světových výšin! Zahrne přilivová vlna Tokio Hotel svět? Teď už o tom nejsou pochybnosti, nicméně Bill je skromný...
_______________________________________
Jaké byly vaše poslední dva koncerty ve francii?
Bill: Byly užasný!Konečně jsme mohli přijít na podium a vítali nás všichni fanoušci, co nás chtěli vidět (T/N: já vim že vás moje keci nezajimaj, ale chci zjistit jestli to je jen moje zdaní nebo to opravdu zní jako by chtěl říct, že je vitaj jen ve francii...). Obklopilo nás enormně neuvěřitelné přivitání od francouzských fanoušků. Do toho koncertu jsem dal všechno, byl jsem ještě dva dny naprosto hotový, ale oni byli fantastičtí.
Tom: Mohli bychom také říkat za kolika fenomeny ve francii stojíme. Je to vždy tolik pěkné, když jste v cizí zemi milován.
Co si myslíte, když vidíte "malé" Billy a Tomy?
Tom: Je to srandovní, ale je tam víc malých Billů!
Bill: Mýslím, že je to tím, že my jsme inspirací pro naše fanoušky. Jsme teměř stejně staří, tak si navzajem rozumíme a žijeme pro podobné věci. Stejný look nebo postoj nás dokonce zbližuje.
Mužete ještě pořád žít spolu 24 hodin denně 7 dní v týdnu?
Gustav: Vzajemně se známe již dlouho, proto známe naše zvyky a respektujeme vzajemně naše soukromé životy.
Georg: Je to taky otazka účelu a ta vyřeší vše.
Tom: Je to lepší než žít s našimi rodiči a nemusíme brzy vstavat a jet do školy!
Co děláte, když chcete provádět nějaké imtimnosti s vašimi děvčaty?
Bill: Není to problém, od doby, co jsme všichni solo.
Gustav: Ovšem je pravda, že skupina nás nenechá mít nějaké skutečné vztahy. Jsme hodně pryč a také zaměstnáni hudbou.
Tom: Mužeme využívat, když jsme na tour a každý máme svuj vlastní hotelový pokoj... (smích)!
To znamená, že jste typ, co má rád dobrodružství?
Bill: V mém připadě ne. Preferuju skutečné vztahy. Nerad zraňuju děvčata.
Tom: Někdy se muže stát že behem koncertu vznikne nějaké spojení s fanouškema jestli vy se setkáte ještě potom, tak proč se nepoznat líp, když spolu dobře vycházíte?
Kdo má nejhorší charakter?
Bill: Nedá se říct kdo ho má nejhorší. Zaleží na dni a náladě.
Tom: Bill je ještě extra-tvrdohlavý a když on si něco umane v té své hlavince je těžké nedělat to co on chce. Někdy s ním musíte o tom sahodlouze vyjednavat aby změnil názor.
Jak reagujete na pověsti na internetu?
Bill: Někdy to bolí, ale tak obecně- nestaráme se o to! Máme oficiální stránky a chcete-li opravdové informace o skupině mužete tam zajít. Kdy má být chat je vždy oznámeno oficiálně a když tomu tak není, pak nemluvíte s členem skupiny ale s někým, kdo se za nás vydavá.

Navšivujete někdy fan-stránky?
Gustav: Rád surfuju po webech, a když narazím na heské místo o nás máms toho vždy dobrý pocit.
Bill: Nemám přiliš času, ale někdy se kouknu. Je hezké vidět, že se najdou lidi, co objetují svůj čas a dělají stránky pro fanoušky a vidíte že tam je skutečné společenství, které nás sleduje.

Jaké jsou vaše další plány?
Bill: Chceme pokračovat v propagaci našeho alba a chceme se vratit do Francie na nějaké koncerty, ale rozhodně nestojíme před pádem. (T/N: je tam termín 'la rentrée' který obvykle znamená návrat do třidy/start nového školního roku) Tam by mělo být velké překvapení pro naše fanoušky v říjnu, ale nemužu více prozradit, protože to ještě není hotové.
---
Překlad: Paigik
zdroj: Like Hit! (FR)

Rozhovor s Georgem

31. srpna 2007 v 17:52 | Georgína |  Články a rozhovory
Georg Listing: "Měl jsem velmi velkorysou výchovu!"
Syn dobré rodiny, Georg byl vychován rodiči, kteří mu nedávali žádná omezení. Chytře využívá volnosti v muzice, ta je i jeho největší vášní. Toto se stalo hlavním bodem jeho báječného dobrodružství se skupinou Tokio Hotel ...

==> Jak se dostala do tvého života hudba?
V mém době hudba přímo vládla. Mí rodiče, oba doktoři, nehráli na žádný nástroj, ale měli naprostou vášeň k rocku. Můj otec měl konkétně úchvatné sbírky alb. Znal nazpaměť klasiku podobnou jako Eric Clapton, the Beatles, nebo the Rolling Stones. Děkuji mu za to, že jsem měl šanci jít na nějaké legendární koncerty. Hudební vesmír mě vždy fascinoval.

==> Je Tokio Hotel tvou první skupinou?
Ne tak docela. Na střední škole jsem chtěl založit kapelu se dvěma mými kamarády. Nakonec tento plán padl. Pak jsem poznal Gustava na Magdeburgské hudební konzervatoři. Hráli jsme ve stejném orchestru, on hrál na bicí a já na kytaru. O něco později jsme potkali Billa a Toma a posléze založili Devilish, naši první kapelu ...

==> Jaký byl tvůj hudební styl?
Mix popu, rocku a metalu, začínali jsme od každého něco ... Tehdy jsme byli jenom čtyři děti, které byly nadšené do své práce, ale nezkušené (směje se)! Mám dokonalé vzpomínky na náš bezohledný začátek. Ikdyž nás nikdo neposlouchal, měli jsme železné nervy a hráli jsme si jako maniaci.

==> Jak sis prošel překážkami amatérizmu?
Setkání s našimi producenty a skladateli v roce 2004, Peter Hoffman, Pat Benzer, Dave Roth, a David Jost, to bylo rozhodující. Věřili v náš talent a dali nám prostředky k nahrávání skvělého alba Schrei. Nicméně, nikdy by jsme nebyli schopni pracovat s týmem jako je tento, kdyby jsme nebyli stále pod dohledem. Byli jsme šťastní, to je pravda, ale taky jsme věděli co to všechno obnáší.

==> Jaká je základní teorie skupiny?
Dobrodružství Tokio Hotel spočívá ve dvouch zásadách: vášeň k muzice a přátelství. Hodně nás baví společné hraní, jak sami pro sebe, tak i pro naše publikum. V tomto smyslu může být naše teorie shrnuta slavným latinským rčením "Carpe Diem," což znamená "užívej dne"

==>Jaké jsou vaše plány do budoucna?
Nemáme ve zvyku plánovat si život skupiny předem. Plus, věci se odehrávají tak rychle, že vše je naprosto nepředvídatelné! Například, jak bychom mohli mít jiskřící představy o mánii ve Francii? Ve skutečnosti rozhodnutí týkající se skupiny děláme až v době, kdy jsou potřeba. Jednáme podle událostí a požadavků našeho publika.

==> Je ještě hodně brzo na debatu o třetím albu?
Momentálně jsme soustředili naše usílí evropské propagaci našeho druhého alba 'Zimmer 483' a anglické verzi našeho prvního výtvoru 'Scream'. Plus, zato jak hodně se starám, bych chtěl mít trošku volna před puštěním se do něčeho jiného (směje se)... Ale kdo ví, možná se věci časem sami vyvinou tím správným směrem.
==>Covlastně spojuje Billa, Toma, Gustava a tebe?
Na striktně profesionálním místě, tam je mezi námi hodně úcty a respektu. Na víc osobních místech je naše spolupráce perfektní. Nejsme skupina z reality TV show nebo nějak přednastavení. Sdílíme opravdová přátelství, která trvají už sedm let. Byli jsme děti - měl jsem14, Gustav 13 a Bill s Tomem dokonce jenom 12! Tuto minulost vytváří silná důvěryhodná pouta mezi námi.

==>Tom miluje, když si z tebe dělá srandu během rozhovorů - urazíš se někdy?
(směje se)... je pravda, že Tom má před novináři talent na skvělé vtipy o mně. Přijde mi to spíše humorné. Už se to stává mezi námi takovou hrou a oba to bereme s rezervou. Z jeho strany je to žertování ohledně mých slabých stránek, které odvádí pozornost a vyhýbá se diskuzím o něm. A z mojí strany, mám rád tento způsob uvolňující se atmosféry.

==> Přehání to někdy?
Tom je šprýmař - jsem velmi trpělivý (směje se)! S ohledem na nepříjemné věci, které by mě mohly obtěžovat, jde to jedním uchem dovnitř a druhým ven. Mám své chyby, ale nedůtklivá není žádná z nich.

==> Jaká je tvoje nejlepší vlastnost?
Lidé patrně oceňují mou sebekontrolu a vyrovnanost. V jakékoliv situaci zůstávám klidný a své emoce mám pod kontrolou. Ale taky vím, že má lhostejnost určité lidi znepokojuje...

==> Na okraji skupiny, je tam ještě nějaký čas na vás samotné?
To je nezbytné pro rovnováhu být schopný sdílet chvilky se svou rodinou a lidmi v mé blízkosti. Mimo to, ve skupině všichni potřebujeme svůj volný čas, prostě odpočinout si od práce. Pak když se vrátíme na pár dní do Magdeburgu, každý z nás se věnuje svému soukromí. Já vídám své kámoše a svého bratra, jdu do kina a zapomenu na vše ostatní.

==> Koho bys požádal o radu?
Dělám všechna svá rozhodnutí sám, bez diskuze s ostaními, dokonce ani se svými rodiči. Má matka byla první, kdo mě naučil jít zkrz životem podle vlastního instinktu, ikdyž dělám chyby... měl jsem velmi velkorysou výchovu, kde nebylo nic zakázáno. Mamka vždy chtěla, abych se sebou experimentoval, ať už dobře nebo špatně. Byla přesvědčená, že se ze svých vlastních chyb sám poučím.

==> Jak jsi oslavil své 20 narozeniny?
V noc mých narozenin, 31.březena jsme měli koncert v Polsku. Měl jsem velmi osobní malou párty o několik dní později...

==> Jaký dárek by ti ze všeho nejvíc udělal radost?
Sním o velmi překrásném sportovním autě jako konvertibilním Lamborghini (usmívá se)...

==>Máš luxusnívkus?
Připouštím, že oceňuji nádherné věci a pohodlí. Od té doby co mám prostředky mám zálibu v luxusu, takže proč se o to připravovat?

==>Jaké jsou tvé plány na toto léto?
Předpokládám pozvání své rodiny a nejlepších přátel na skvělé místo, kde se mohu potápět a hrát golf pro vlastní spokojenost.

>> Slabina
V jeho mysli Georg považuje Fergie, zpěvačku Black Eyed Peas, jako jednu z nejvíc sexy celebrit. Tvrdí, že má podle něj uhrančivě neodolatelný sex appeal. Tento mladý muž přiznává, že všeobecně má slabost pro sexy holky. Na večírcích je Georg málokdy neovlivněný žádostí houpajících se boků na tanečním parketě...

PowerPlay Issue 91

31. srpna 2007 v 17:46 | Georgína |  Časopisy zahraniční
paiginky.blog.czpaiginky.blog.cz
Prej EMO... haha jak ja to slovo nenavidim:-/

Bill poránu

31. srpna 2007 v 17:35 | Georgína |  Billík

AUTOGRANKARTY

31. srpna 2007 v 13:29 | Georgína |  BRAVO(DE) speciál
HyperLink HyperLink HyperLink HyperLinkBoogie interview

31. srpna 2007 v 11:28 | Georgína |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_____________________________________________________
Otázka o tom mít něco s fanynkou
Bill: Ano, umím si představit, že bych se scházel s fanynkou. Taky se do nich můžete zamilovat. Taky by to skoro byla výzva, protože naši fanoušci milují naši muziku a podporují nás ve všem. Takže fanynka by respektovala, to jak žijeme. Myslím, že v tuhle chvíli by to bylo těžké mít přítelkyni, protože muzika je nejdůležitější a opravdu není na přítelkyně čas.
Tom: Ale musíš trochu času taky strávit s dámami. Mluvím z vlastních zkušeností. A někdy může být pěkné se stýkat s fanynkami, čas od času.
Otázka o tom být vzorem pro ostatní
Bill: Víme, že máme zodpovědnost. Ale taky si musíme udělat vlastní zkušenosti. A taky děláme chyby. To je normální, každý to dělá. Můžete nás kopírovat a říct, že tohle dělá i kapela jako oni. Ale nejsme žádní vzorové ve všem.
Tom: Přesně.
Bill: A je to normální, hlavně protože jsme pořád stejní. A taky pořád děláme stejné chyby. To se stává i nám.
Otázka o novém albu
Bill: Ta největší věc, které se stala našemu albu, byl bungalov ve Španělsku. Byli jsme na dovolené, ale psali jsme písně a měli s sebou nástroje. Napsali jsme tam první píseň "Wir sterben niemals aus" a bylo pro nás důležité, že jsme napsali první píseň zrovna tam. A proto jsme nazvali album Zimmer 483.
Otázka k Übers Ende der Welt
Bill: Je to velmi pozitivní píseň, protože zpráva je, že byste se neměli být toho, jít po nových cestách. Měli byste následovat své sny a snažit se je splnit. Mnohokrát se lidi zaseknou na každodenním rytmu, kdy nemají čas na nic jiného. Ale my říkáme: Dělejte si, co chcete. Zničte tu každodenní rutinu a jděte za svými sny. I když musíte čelit nějakým následkům. Nebojte se, změnit svůj život. My to udělali. Naprosto jsme změnili náš životní styl. Může to být tak skvělý. Pro nás to znamená, že se nám splnily sny. Může se to taky stát.
Otázka ke stylu
Tom: Neměli jsme od začátku žádné nápady. Neřekli jsme jenom tak, změňme se. Změňme muziku. Bylo to normálně přirozené. Hráli jsme 60-70 koncertů za minulý rok. Všechno jsme rozvinuli a měli jsme rozvinuté nápady. Většinou to přišlo samo, vždycky mám s sebou kytaru, kdyby mě napadla píseň. Obyčejné nápady přijdou během cest. Naše písně jsou víc kytarové. Rozvinuli jsme se v muzice, ale stále to zní jako Tokio Hotel. To se dá lehce slyšet! Ale od první demo nahrávky, můžete slyšet kdo jsme a na Zimmer 483 můžete i tak slyšet, že to jsme my. A to je dobré.
Otázka k novém anglickému albu (tohle interview je ještě z února, proto jsou takové odpovědi!)
Tom: Nevíme, kdy anglické album vyjde. Nevíme, jaké na tom budou písně, ale pracujeme na tom.
Bill: Těžká část je taková, že to musí znít gramaticky dobře. Zpívám s německým akcentem. A to je pro mě těžké, ale doufám, že to zvládnu.
Tom: Nejsme tak dobří v angličtině, takže jsme to nemohli přeložit sami. Ale musí to znít dobře a mít stejnou zprávu, protože jediný důvod, proč je překládáme je ten, že tomu lidi budou rozumět. Nemáme speciální vztah k angličtině, ale chceme, aby nám lidi rozuměli, protože si myslíme, že naše zprávy jsou důležité a proto je naši producenti přeložili.
Bill: Samozřejmě, že ne každý mluví německy, ale to je ten jazyk, který my preferujeme a stále s ním budeme pracovat a přeložili jsme jenom pár písní, aby lidi rozuměli. Často si lidi musí projít hodně problémy, překládají si nás a to je super. Necítíme se omezeni. A hodně dveří je nám otevřených.

Dobýt Ameriku je sen!

31. srpna 2007 v 11:23 | Georgína |  Články a rozhovory
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_____________________________________________________
Tohle léto Tom, Bill a jejich nerozdělitelní přátelé Gustav a Georg nabídnou sami sobě menší výlet do New Yorku. Jednoduchá turistika, říkají dvojčata, ale po dobytí celé Evropy, sní tajně o Americe.
Vzpomínáte na vaše 483 turné silnými vzpomínkami?
Bill: Tohle turné nám přineslo množství věcí nad naše představy. Zaprvé tam bylo publikum a to jaké publikum! Naši fanoušci jsou úžasně hlasití a zajistí magičnost každého koncertu. A tím nejvíc neuvěřitelným z tohohle dobrodružství bylo objevení té chtivosti mimo naše hranice. Protože tentokrát jsme hráli na velkých evropských podiích! Žádný německý zpěvák nebo kapely nikdy neměli takové vystoupení.
Tom: Velkou mobilizací tohohle turné už byla jeho příprava. Na cestách jsme byli doprovázeni 50 osobami a materiál byl tak obrovský, že potřeboval alespoň nejméně šest obrovských náklaďáků, aby se to dalo převážet. Tenhle podivuhodný základ nám umožnil si vozit podium. Od teďka hrajeme na nádvoří s velkými jmény!
Co vás donutilo prodloužit vaše dobrodružství tady ve Francii i na podzim?
Bill: Mezi francouzským publikem a námi je magické pouto. 483 turné už procházelo Francii v dubnu, nejdřív v Zenith v Paříži a potom v Zenith v Nancy. V Paříži, stejně jako Nancy, nás napětí fanoušků nabilo. Změny s publikem byli příliš efektivní, příliš intenzivní, abychom to nechtěli prodloužit. Noc druhého koncertu, když jsem děkoval publiku, už jsem se rozhodnul, že se chci do Francie vrátit...Věděl jsem, že Tom, Gustav a Georg sdílí ten samý pocit.
Ostatní kapely se pokouší být s vámi aerodynamický...
Tom: Známe velmi dobře způsoby nahrávací společnosti. Když zpěvák nebo kapela udělá hit, ostatní se pokouší imitovat. V Německu, není neobyčejný, že časopis představí novou kapelu jako "nové Tokio Hotel". Ale necítíme se ohroženi, protože víme, že náš úspěch nemá co dočinění s marketingem. Máme silnou identitu, která se zakládá na společných létech a spoluúčasti. Většina našich vztahů s publikem je autentická.
Bill: Náš úspěch ve Francii pohnul s ostatními německými rockovými kapelami, aby se ukázali. Vůbec nás to nijak neotravuje, jsme pyšní, že jsme bráni za model.
Cítíte někdy, že jste selhali?
Bill: Když ochutnáte potěšení toho, být na podiu a mít aplaus, nedostanete se z toho. A v našem případě, těžce jsme si zvykali. V Německu nám tenhle neuvěřitelný úspěch přinesl to, že jsme mohli už od začátků vystupovat v halách pro tisíce lidí. Nyní už bych nemohl podpořit být odmítnut fanoušky. Už nemůžeme jít zpátky!
Jak zvládáte vývoj kapely?
Bill: Opravdu jdou pro nás věci tak rychle. Abych byl upřímný, nemáme čas si chránit budoucnost. Je pro nás i těžké vědět plány na zítřek. Většinu času, když se vzbudím, tak ani nevím, kde jsem! A to jenom vstanu! Potřebuji vhodnou chvíli, abych si dal do pořádku svoje myšlenky a vzpomněl si na jméno hotelu, jméno města a země, kde jsem.
Tom. Mám tajné sny, co se kapely týče, ale některé z nich jsou ještě šílenější. Ale sny tu nejsou proto, aby byli rozumné!
Dobýt Ameriku - je to jedním z těch snů?
Tom: Je pravda, že Amerika je opravdu profesionální vidinou, takový kompromis. Ale je příliš brzy, aby se o tom mluvilo.
Ale již plánujete jet do Ameriky tohle léto...
Bill: Ano, jeden z našich plánů je výlet do Ameriky, ale bude to jenom turistické. Nejedeme tam, abychom tam proslavili kapelu, ale kvůli dobrým časům. Potřebujeme opravdové prázdniny v anonymitě a já horlivě dychtím po tom se podívat po městě jako je New York. Tom, Gustav a Georg mě samozřejmě chtějí v tomhle dobrodružství následovat, poprvé všichni navštívíme Ameriku.

Bill s banány

31. srpna 2007 v 11:22 | Georgína |  Videa

Test: Kdo z TH tě bude obdivovat?

31. srpna 2007 v 10:59 | Georgína |  Testy
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem
Dredy, dlouhé kadeře, lví muž: Kadeřníci Tokio Hotel jsou velmi kreativní lidé. Ale také jsou si kluci také velmi vnitřně rozdílní. Udělej si tenhle test a uvidíš, který ze čtyřech kluků tě bude obdivovat…
1. Jak vypadá tvůj perfektní účes?
a) Dredy! Stylové a divoké!
b) Na tohle nedávám pozor
c) Dlouhé vlasy, případně s velkým objemem, bláznivé a barvené!
d) Dlouhé, vyhlazené vlasy jsou prostě super
2. Kterou část tvého těla shledáváš nejpěknější?
a) moje nohy
b) moje oči
c) jsem prostě totálně sexy
d) moje prsty
3. Co je tvá oblíbená hudba?
a) Snoop Dogg, baby! Hip hop je můj způsob života!
b) Enter Shikari! Musí to být prostě úplně hlasité!
c) Poprock a rock! Trochu kytar, báječné melodie.
d) Lepší kytarová práce
4. Přátelé mě shledávají …
a) Cool a sexy
b) Trochu ostýchavou, ale vtipnou
c) Velmi energetickou
d) Uvolněnou
5. Můj vysněný kluk je…
a) Tvrdohlavý
b) Vtipný
c) Stylová ikona
d) Pan cool
6. Můj nenáviděný předmět ve škole je…
a) Fyzika
b) Matika
c) Francouzština
d) Němčina
7. Ve volném dnu …
a) jdu k mojí kámošce
b) jdu nakupovat
c) vyhledávám termíny koncertů
d) jdu na párty
8. V letních dnech nosím
a) Něco super sexy. Mini sukni, pěknou halenku
b) Džíny a tílko
c) Z mé vlastní kreace
d) Sukni s balerínami

Koncert v Bělorusku zrušen

30. srpna 2007 v 18:27 | Georgína |  News
Koncert v Minsku (Bělorusko), který měl být 29.9.2007 je zrušený.

Koncert v Minsku, 29.9.2007 se nekoná. Běloruští organizátoři informovali fanklub o odmítnutí z německé strany. Oficiální důvod: Na tohle datum bude v Evropě jiný koncert. Minsk bude připojen do listu pro další turné, které by mělo být příští rok.

Festival v Zürichu

30. srpna 2007 v 18:25 | Georgína |  Koncerty
new59.jpg picture by Ewellyn3

Sladkej Tomísek

30. srpna 2007 v 18:24 | Georgína |  Tomík
new76-2.jpg picture by Ewellyn3
tom3.jpg picture by Ewellyn3
new78-1.jpg picture by Ewellyn3

Sexy Billča

30. srpna 2007 v 18:23 | Georgína |  Billík
new54.jpg picture by Ewellyn3
new55.jpg picture by Ewellyn3

Foto Billa z Brava

30. srpna 2007 v 17:35 | Georgína |  Billík